KONSULTACJA

Jeżeli interesuje Cię któryś z moich programów i zastanawiasz się czy jest on dla Ciebie i który wybrać,  to skorzystaj z możliwość odbycia BEZPŁATNEJ KONSULTACJI ze mną.

W trakcie tej  konsultacji:

  • Ja zapoznam się z Twoją obecną sytuacją, trudnościami, które utrudniają Ci realizację celu i dostaniesz ode mnie wartościową praktyczną informację zwrotną, popartą moją wiedzą i doświadczeniem. Zdobędziesz zawczasu konkretne ukierunkowanie aby zrealizować i osiągnąć Twój cel i rozwiązać Twoje problemy.
  • Ty zapoznasz się z moją metodą pracy i procesem wspierania takich osób jak Ty, w procesie zmiany nawyków i utracie zbędnych kilogramów.
  • Na podstawie naszej rozmowy oboje rozważymy korzyści z oferowanych przeze mnie programów i podejmiemy decyzję czy którykolwiek z nich jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Nasza konsultacja trwa około 45 minut, przeprowadzana jest telefonicznie lub przez skype’a. Konsultacje odbywają się w każdy trzeci piątek miesiąca, w godzinach 09:00 – 17:00.

Aby zapisać się na bezpłatną konsultację prześlij na adres mailowy personaldietcoaching@gmail.com swoje zgłoszenie mailowe, podając w nim: swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy i mail, wiek oraz wskazanie dogodnego dla Ciebie terminu konsultacji lub wypełnić formularz kontaktowy, podając w nim informacje wymienione wyżej.

Po wysłaniu do mnie swojego zgłoszenia na konsultację, otrzymasz ode mnie informację zwrotną z potwierdzeniem daty konsultacji oraz z formularzem do wypełnienia przed naszym spotkaniem. UWAGA: nie kontaktuje się z osobami, które nie wypełniają całego formularza!