O MNIE

Nazywam się Elżbieta Kuszyk, jako coach diety i ekspert w zakresie zdrowego odżywiania – pracuję z osobami zmagającym się ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, pomagam im w odzyskaniu i utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Pracuję z nimi nad zmianą ich nawyków żywieniowych oraz doradzam, jak w łatwy sposób prowadzić zdrowy tryb życia.

komu pomagam, z kim pracuję?

Dietetyka, zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna od dawna stanowią mój styl życia. Pasja zrodziła się jeszcze w czasach szkolnych, towarzyszyła mi w okresie moich studiów na uczelni w Poznaniu- przetrwała do dziś. Do wielu rzeczy doszłam sama, studiując różnego rodzaju opracowania i ucząc się na sobie.  Z tego też powodu kilka lat temu za namową mojego lekarza endokrynologa – postanowiłam swoją pasję zamienić na sposób na życie. Ponieważ do wszystkiego podchodzę poważnie i profesjonalnie zaczęłam od ugruntowania i sprawdzenia swojej wiedzy i doświadczenia dotyczącego aktywności fizycznej i zagadnień związanych z dietetyką. Ukończyłam Warszawską Akademię Sportu – uzyskując dyplom Trenera Personalnego.  Ukończyłam 4-stopniowe szkolenie z Dietetyki i Suplementacji (pod patronatem IFAA). Wiem, że stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie wiedzy służy moim podopiecznym, bo dostarczam im rzetelnych informacji i mogę pomóc w osiąganiu ich celów. Jestem certyfikowanym trenerem NLP i członkiem The Society of Neuro – Linguisting Programming.  W swojej pracy stosuję techniki coachingu, które motywują do trwałej zmiany nawyków, przekonań i zachowań, ucząc jak odzyskać świadomą kontrolę nad sposobem odżywiania się, swoimi emocjami i własnym życiem.

Pokazuję swoim podopiecznym, że można żyć inaczej – bardziej świadomie – czyli odżywiać się zdrowo, cieszy się życiem, ćwiczyć i nie wydawać pieniędzy na niektóre leki. Z autopsji i doświadczenia w pracy ze swoimi podopiecznymi, wiem, że po zastosowaniu odpowiedniego sposobu odżywiania nasze ciało powraca do równowagi, poprawia się jego skład, zmniejsza się tkanka tłuszczowa, ustępują bóle, opuchlizny i zatrzymanie wody w organizmie, a także zmęczenie i brak energii, normalizuje się poziom cukru we krwi – bez udziału leków!

W świadomym jedzeniu tkwi moc i witalność. Wystarczy przypomnieć sobie słowa Hipokratesa, który powiedział, że żywność może być lekiem, a lek może być żywnością. Dlatego jeśli chcemy być zdrowi, wyglądać młodo, żyć długo i szczęśliwie, dostosujmy swój styl życia do swoich potrzeb, słuchajmy sygnałów płynących z naszego ciała i właściwie się odżywiajmy.

Plany żywieniowe dla swoich podopiecznych układam w sposób bardzo zindywidualizowany, po przeprowadzeniu bardzo szczegółowego wywiadu i często także, po wykonaniu dodatkowych badań krwi czy też testów na nietolerancję pokarmową. W terapii jedzeniem wykorzystuję produkty proste, dostępne w Polsce i często, przez wielu moich podopiecznych, odkrywane na nowo.

Pomaganie ludziom sprawia mi ogromną satysfakcję! Wykorzystuję odpowiednie narzędzia, swoje doświadczenie i wnikliwość, a to sprawia, że szybciej możesz osiągać swoje cele i realizować swoje marzenia. Są sytuacje kiedy nie jest łatwo  i wtedy warto pewne rzeczy przejść i przerobić nie w pojedynkę – ale razem,  samemu jest trudniej.

Czy jestem wiarygodna? Przez ostatnie kilka lat pomogłam, tym którzy potrzebowali pomocy, którzy słuchali moich rad i zaleceń, z którymi współpracowałam w ramach Programu. Wydaje mi się, że te osoby darzą mnie zaufaniem. Świadczą o tym ich opinie.

Prywatnie –  eksperymentuję w kuchni,  podróżuję,  jestem entuzjastką indoor cycling, fascynuję się historią medycyny, ekonometrią i statystyką oraz dziergam na drutach (update: dzierganie musi poczekać do emerytury :-))

Jedna myśl w temacie “O MNIE

Możliwość komentowania jest wyłączona.